Avalehele   info@alessandro.ee       Auf Deutsch   In English
alessandro International


Pedix

PEDIX - Love your Feet

 

Avastage oma jalgade eest hoolitsemiseks kõige meeldivam ja tõhusam viis.

Hästi hoolitsetud jalad on võrratud: nad näevad välja ääretult kaunid, uskumatult võrgutavad ja nad panevad meid tundma ennast suurepäraselt.

 

Alessandro on Pedixi näol ühendanud uudsetes toodetes edukalt kõik tähtsad veatu, kauni ja tõhusa jalahoolduse elemendid - lihtne kasutamisviis, efektiivne hooldus ja kaitse ning naturaalsete aktiivainete ja fantastilise aroomiga tooted, mis loovad koheselt heaolutunde.

 

Uudse Pedixi jalahooldussarja saladus peitub aga täiesti uues aktiivkoostisosas nimega MarinaVital® kompleks. Alessandro International on esimene firma, kes on lisanud selle luksusliku toimeaine jalahooldustoodetesse.

 

Mis on MarinaVital® kompleks?

Unikaalne toimeaine on saadud  fütoplanktonist ja seda ümbritsevast veest, mis on absoluutne energia edasikandja. Hinnalise toiteväärtusega, rohkesti vitamiine sisaldav eliksiir, on elukeskonnaks teatud liiki vetikale ning allikaks Pedixi luksuslikule kontsentreeritud aktiivainele. 

Kõrge efektiivsusega naturaalsed koostisosad nagu proteiinid, mineraalid, oligoelemendid, vitamiinid, aminohapped ja polüsahhariidid, moodustavad nahale kaitsva kihi ja tõstavad selle vastupanuvõimet. Küllaldaselt niisutatud, toidetud ning vabade radikaalide eest kaitstud naha vastupanuvõime suureneb. Silmanähtavad tulemused on tagatud juba esmastel kasutuskordadel.

Uus energia.

Uudne Pedixi kontseptsioon on seotud Marina Vital Wellness jalahooldusega, mille autoriõigused kuuluvad Alessandro Internationalile. Spetsiaalne energiseeriv jalamassaazh elustavate Pedix sarja toodetega vabastab energialiikumise ja taastab energiavarud.

Jalad on meie truud kaaslased, nad viivad meid kõikjale. Jalgadele ja jalanahale langeb tohutul hulgal koormust ja pinget. Jalad väärivad hoolitsust, siidpehme nahk ja veatu välimus annavad hea enesetunde.

 

Pedix Wellness jalahooldussarjas on nii klienditooted kui ka vahendid professionaalidele. Klienditooted on pakendatud eksklusiivsetesse ja käepärastesse pakenditesse. Tooded on unikaalse kerge ja hea tekstuuri ning  meeldiva aroomiga.                                                     

 

Jalad väärivad erilist hoolitsust, sest nad kannavad Teie sammude eest hoolt terve elu jooksul.

 
 


Trendikollektsioon

 

Material Girl
Sügiskollektsioon