Avalehele   info@alessandro.ee       Auf Deutsch   In English
alessandro International


Natural Nail Gel

Unistus tugevatest, kauni kujuga küüntest saab reaalsuseks ühe tunni jooksul! 

Paljudel naistel on probleeme küüntega. Küüned on liiga pehmed, lõhenevad, kihistuvad või murduvad kergesti. Ka tugevad ja terved küüned puutuvad iga päev kokku väliskeskkonna mõjutustega või olmekeemia vahenditega, mille tõttu küüned võivad kaotada nende terve välimuse ja elastsuse.

Ülemäärane mehaaniline koormus ja stressifaktorid nagu vesi, kemikaalid, ebaõiged toitumisharjumused ja ebapiisav küünehooldus, viivad küüned välja tasakaalust.

 

Naturaalsete küünte tugevdamine -
koheselt tugevad küüned

Naturaalse välimusega modellaazh on kiirem võimalus saada tugevad ja kaunid küüned. Kuid iga naine ei soovi täiesti modelleeritud küüsi. Selle asemel eelistavad nad meetodit, mis tugevdab naturaalseid küüsi ning aitab neil kasvada loomulikul viisil. Küünelakk püsib tugevdatud küünel kuni 4 nädalat.

Respekteerides seda soovi, pakub alessandro International uut täiustatud naturaalse küüne tugevduskontseptsiooni. Spetsiaalselt loodud uue põlvkonna Natural Nail Gel System valguskõvastuvad geelid töötavad nagu naturaalse küüne “turvamehed”.

Naturaalsed küüned muutuvad  järjest enam stabiilsemaks ning vastupidavaks, enam ei ole probleemiks küünte kahjustatud välimus. Küüne kasv on stabiilne ja tervislik. Küüned on loomulikult kaunid ja naturaalse välimusega, küünelakk püsib tugevdatud küünel kuni 4 nädalat.

Geel tagab ideaalse kaitse

Küüne tugevdamine Natural Nail Gel süsteemi abil toimub ilma küünetipi ja -liimita. Geel levitatakse üle küüneplaadi ja selle välisserva nagu õhukene kile. Natural Nail Gel süsteem põhineb kolmel erineval tootel: Natural Nail Basic, igale küünetüübile küünetüübile vastav kerge alus-kinnitusvahend, ja geelid Natural Gel Clear, Milky. Olenevalt eelistustest, võite anda küüntele loomuliku läbipaistva välimuse geeli Gel Clear abil või piimjasvalge värvuse, kasutades geeli Milky. Kui kombineerite mõlemat geeli, siis saavutate kauni prantsuse maniküüri tulemuse. Sellise tulemuse nimel kaetakse küüne välisserv geeliga Milky ja seejärel kogu küüneplaat geeliga Clear. Modellaazhi Natural Nail Gel süsteemiga teostavad ainult alessandro International’i poolt erikoolituse saanud ja diplomeeritud küünedisainerid.Trendikollektsioon

 

Material Girl
Sügiskollektsioon