Avalehele   info@alessandro.ee       Auf Deutsch   In English
alessandro International


Hand!Spa

 

Hand!Spa ajastu on alanud. Armastatud Hands!Up kätehooldus annab valitsemisaja üle. Uued tooted on veelgi tõhusamad ja paremad.

Alessandro International esitleb uut Hand!Spa kätehoolduse kontseptsiooni.

Koostöös kogenud dermatoloogidega analüüsiti erinevaid nahatüüpe ning tehti kindlaks iga nahatüübi individuaalsed vajadused. Tuginedes tulemustele, loodi Hand!Spa kätehooldus, mis vastab erinevate käte kõikidele vajadustele. Erilist tähelepanu on pööratud naha vanusele ja seisundile. Hand!Spa mitmed kätehooldustooted sisaldavad paljude väärtuslike toimeainete kõrval ainulaadset pärliproteiini ekstrakti (Biopearl Complex), mida saadakse magevee pärlitest. Biopearl Complex on tõeline naharakkude energia suurendaja. See sisaldab ensüüme, seleeni, tsinki ja aminohappeid ja seetõttu kaitseb suurepäraselt käte nahka enneaegse vananemise eest. Kõrge kvaliteediga, naha taastumist kiirendavad ja nahka toitvad ensüümid pakuvad nahale intensiivset ja püsivat kaitset.

Kõik tooted on parabeenivabad!

Hand!Spa kätehoolduse kaks tooteliini on:
 
HYDRATING - niisutav kätehooldus
AGE COMPLEX - noorendav ja taastav kätehooldus

 

Hydrating - niisutav kätehooldus

Happy Days

Alates 20ndast eluaastast väheneb naharakkudes kollageeni tootmine. Nahk muutub kuivemaks ja vajab üha enam aega taastumiseks. Nooremas eas on oluline alustada vananemist ennetavate, nn pre-aging toodete kasutamist eelkõige seepärast, et vältida esimeste naha vananemise märkide ilmumist.

Hand!Spa niisutav kätehooldus tagab nahale parima kestva niisutatuse. Kuiva naha tüüpilisedmärgid taanduvad ning käed säilitavad noorusliku sileduse ja elastsuse.

Age Complex - noorendav ja taastav kätehooldus

Ealiste muutuste tekkimise protsessi pole võimalik täielikult peatada, kuid seda on võimalik aeglustada, kontrollida. Jooned ja kortsud kätel muudavad naha visuaalselt vanemaks – sageli ei ole need kooskõlas ülejäänud välimusega.
Kaunis, sile ja prink nahk paistab välja tervem ja noorem.
 
Üliniisutav, toitev ja taastav Hand!Spa Age Complex hooldusliin sisaldab kõrge efektiivsusega toitvaid ja taastavaid toimeained, mis on spetsiaalselt välja töötatud küpse ja nõudliku naha jaoks. Teie käed on silmnähtavalt nooruslikumad, siledamad ja sametised. 


Trendikollektsioon

 

Material Girl
Sügiskollektsioon