Avalehele   info@alessandro.ee       Auf Deutsch   In English
alessandro International


Express Nail Hardener

 

Tugevad küüned ainult 4 nädalaga! Kohene efekt spetsiaalse raua- ja kaltsiumikompleksi abil.

Muuda oma küüned unistusteküünteks ainult nelja nädala jooksul. Küüned muutuvad elastsemaks, ei murdu enam nii kergesti ning tugevnevad seest välja poole.

Uudne tunnustatud koostis mitte ainult ei tugevda küüsi, vaid ka hoolitseb nende eest - andes neile tugevuse, mida te näete ja tunnete. 

  • Kaltsiumi- rauakompleks aitab tugevdada küüneplaadi keratiiniahelaid, muutes need terveks ja tugevaks.
  • Biostruktuurid hoiavad keratiiniahelad elastsetena.
  • Silikooniderivaadid tugevdavad küünt ja kaitsevad küünt enneaegse vananemise eest.
  • Vitamiin B allikas zhenšenn toetab kiiremat ja tervemat küünekasvu.
  • Magusmandliõli toidab hapraid õhukesi küüsi asendamatute rasvhapetega

Express Nail Hardener parandab küünte välimust opalestseeruva läikega, luues kergelt läbipaistva lõpptulemuse. Küünetugevdaja mitte ainult ei tugevda küüsi, vaid annab neile samuti hästi hooldatud välimuse kogu hoolduskuuri jooksul.

Express Nail Hardener kasutusjuhised:

 

Eemaldage küünelakk ja puhastage küüneplaat enne esmast ekspresstugevdaja peale kandmist, kasutades alessandro komplekti “Nail Buffer Kit” - küünte puhver komplekti ja küünepeelingut. Intensiivne puhastus võimaldab aktiivainetel imenduda sügavale keratiinkihtidesse ning saavutada paremaid tulemusi kiiremini.

 

Juhised step by step:

 

  1. Kandke ekspressküünetugevdaja eelnevalt puhastatud küüneplaatidele. Laske kuivada umbes 2 minutit.
  2. Järgneval kolmel päeval kandke küünele uus kiht küünetugevdajat, ilma eelnevat kihti eemaldamata.
  3. Kolmanda päeva õhtul eemaldage kõik küünetugevdaja kihid. Kasutage küüne tüübile vastavat Nail Spa küünelakieemaldajat. Seejärel peske käed ja kuivatage korralikult ning kandke ööseks küüneplaadile teraapilise toimega seerumit Express Nail Repair Pen või lähtudes küüneliigist NailSpa tooteliini vastavat küünetoodet. Laske küüneseerumi või -kreemi aktiivainetel imenduda öö jooksul.
  4. Järgneval hommikul kandke puhtale, kuivale küüneplaadile ekspressküünetugevdajat. Korrake punktides 1-3 kirjeldatud tegevust.

Mida on tingimata vaja teada?

Kandke ekspressküünetugevdajat ainult küüneplaadile. Kui tugevdajat peaks sattuma küünenahale, siis eemaldage see koheselt, kasutades korrektorpliiatsit Nail Vanish Correction Pen. Kui kasutate Express Nail Hardener’i kauem kui 4 nädalat, siis on vajalik kasutada ka sügavniisutavat seerumit, et oleks tagatud küüneplaadile vajalik niiskus.

 

Mitte kasutada koheselt peale küünepikenduste eemaldamist. Soovitame kasutada küünehoolduseks kõigepealt küüneseerumit ja küünetugevdajat Nail Control Rose või Nail Control Lavendel.

Trendikollektsioon

 

Material Girl
Sügiskollektsioon