Avalehele   info@alessandro.ee       Auf Deutsch   In English
alessandro International


alessandro 20

 

alessandro tähistas 20. sünnipäeva–
pidu meile kõigile!

4.oktoobril 2009 täitus alessandrol 20 tegevusaastat. Tänaseks päevaks on alessandro sünonüümiks perfektsele käte- ja küünte- ning jalahooldusele, samuti toodetele ja teenustele, mis peegeldavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust.

Eduka saksa firma looja ja juht proua Silvia Troska ei osanud aastaid tagasi unistadagi, et tooteid eksporditakse 54 riiki, firma aastakäive ületab 40 miljonit eurot. Silvia Troska on naine, kes tegi küünemodellaa˛ist iseseisva ettevõtlusharu ja silmapaistva karjääri. Esimese naisena pälvis ta Saksamaal aasta ettevõtja autiitli. Suureks tunnustuseks tehtud töö eest on kolm „Beauty Awards“ autasu ning palju teisi.

alessandro kvaliteet ja elegantsus, loomingulisus ning trendikus on viinud koostööle Haute Couture moemajadega nagu Christian Dior, Dolce & Gabbana, Givenchy ja Issey Miyake.
Alates 1999.a. on alessandro kandnud hoolt modellide küünedisaini eest nii moeetenduste kui fotosessioonide tarvis. Moemaailm kutsub teda juba aastaid hellitavalt „küünekuningannaks”.

alessandro, olles võrratu innovatiivse tugevusega käte- ja küüntehoolduse turuliider, on loonud aastast aastasse müügihitte ja trendikollektsioone.

Aastapäevale on pühendatud eksklusiivne kollektsioon „High Times in Champagne”, kuhu on koondatud kõige populaarsemad tooted nagu Cream Rich, Nice Day, Magic Manicure ja pidulik hooldav küünelakk mikrokristallidega.

alessandro pakub kõigile midagi – koduperenaistest ärinaisteni, meestele; igale inimesele igas vanuses.
Kõige populaarsemateks tootesarjadeks on HandsUp! (süsteemne kätehooldus), Nail Spa (küünte erihooldus ning küünespaa), hooldavad dekoratiivlakid, Pedix ja Stiletto (wellness- ja nn. elustiili jalahooldus), Men (meeste maniküür) ja unikaalsed geelisüsteemid.

alessandro – see on luksus, mida me kõik vajame!Trendikollektsioon

 

Material Girl
Sügiskollektsioon